Послуги та консультація адвоката

Консультація адвоката — важлива дія, яку потрібно зробити перед тим як вирушати на допит або ж в судові органи. Вчасно проведена, вона грає величезне значення для визначення подальшої долі спору. Консультація — свого роду орієнтир для подальших дій. З метою захисту як своїх власних інтересів (кримінальні справи, майнові суперечки і так далі), так і для захисту власного бізнесу варто використовувати ті професійні послуги, які на даний момент здатні надати досвідчені і навчені не одним судовим розглядом адвокати в Києві.

Адвокат в місті Київ — не єдина послуга, яку можна замовити на даний момент. Для солідних компаній цікавим видається проведення юридичного аудиту або абонентського обслуговування.
Багато компаній вважають за краще звертатися за допомогою відразу до професійних адвокатів, щоб взагалі усунути потенційний ризик спірних ситуацій і судових тяжб.

Адвокат знайде тринадцять лазівок в десяти заповідях

Деніел Уебстер

Професійна юридична допомога — інструмент, який допомагає вирішувати різні життєві проблеми цивілізованим правовим шляхом.
Виходячи з даних масового опитування, проведеного в містах України, 31% — тобто, приблизно третина — міських жителів протягом останніх двох років стикалися з серйозними проблемами, які могли б вимагати використання правових механізмів. Частіше за інших з такими проблемами стикаються представники найбільш забезпечених верств населення і найбільш бідні громадяни. Серед людей, які вказали, що доходів їх родини не вистачає навіть на продукти харчування дорівнює 45%.

«Адвокати вміють зробити законними найбезглуздіші претензії, закони мають зручні застереження для виправдань нечистої совісті, і судді мають право помилятися.» — Оноре де Бальзак

Ці дані дозволяють скласти певне уявлення про кількість громадян, яким могла б знадобитися безкоштовна юридична консультація. Однак слід враховувати, що частка людей, які вважають, що вони опинилися в складній життєвій ситуації, помітно більша серед тих, хто знає, де отримати юридичну допомогу. Можна припустити, що, інформованість впливає на здатність людей вчасно розпізнавати проблеми, які потребують правового вирішення.
Дані опитування спростовують поширені стереотипи про пасивність і правовий нігілізм населення: переважна більшість людей, які зіткнулися з проблемою, докладали зусилля для її вирішення і шукали можливості отримати юридичну пораду, розібратися, як законно і правильно діяти у важкій ситуації. Однак лише 30% залучають до вирішення своєї проблеми професійного юриста. Значна частка людей намагається діяти самостійно, отримуючи інформацію про способи вирішення своєї проблеми з різних джерел, включаючи знайомих і родичів, державні та муніципальні органи, засоби масової інформації та інтернет. Роль останнього як джерела інформації про способи вирішення проблем досить велика.
Господарська діяльність підприємства, як відомо, здійснюється на страх і ризик того, хто нею займається. І дуже часто така підприємницька діяльність супроводжується появою конфліктних ситуацій, причиною яких може стати і неправильне складання договору, і невиконання своїх обов’язків контрагентом, і прострочення поставок …

Хороші адвокати, в своїй більшості, чесно живуть, працюють і вмирають в бідності

Деніел Уебстер

Крім цього, проблем додають ще й державні органи (санстанції, податкові, міліція і так далі), які періодично своїми перевірками підкидають велику кількість проблем. Для того, щоб уникнути всіх цих неприємностей, і потрібно звернутися за послугами професійного адвоката.
Якщо суперечка виникла між суб’єктами господарювання, адвокат потрібен для того, щоб цю суперечку вирішити мирним шляхом, не доводячи до суду справу.
Спеціаліст, який працює не перший рік, зможе правильно оцінити всі ризики і переваги тієї чи іншого дії. Найголовніше, що він зможе дати грамотну правову оцінку всім тим відносинам, які мають місце між підприємствами. А це можуть бути як договірні, засновані на прописаних в законі нормах, так і позадоговірні правовідносини.
Податкова перевірка або наближення перевірки комітету з економічних злочинів здатне звести з розуму будь-якого професіонала, будь-якого керівника. І саме з цієї причини потрібно мати на «озброєнні» кількох професіоналів, кількох адвокатів, які без проблем зможуть відстояти Ваші інтереси в суді.
Самостійність громадян і їх готовність шукати правову інформацію — сприятливий грунт для розвитку програм правового інформування. Втім, необхідно зробити застереження, що абстрактна правова інформація навряд чи буде затребувана, тому що за статистикою люди хочуть знати не загальні відомості, а цілком конкретну інформацію про те як діяти в тій чи іншій ситуації. Також важливо розуміти, що готовність громадян до вирішення проблем самостійно, без підтримки юриста, не слід переоцінювати.

Саме адвокат в Києві — це той фахівець, який Вам потрібен. Він зможе на високому рівні забезпечити правовий захист, надати для вирішення виниклих конфліктів юридичну консультацію. Якщо ж сторони, яких він має намір примирити, так і не зможуть домовитися між собою, то адвокат буде відстоювати інтереси свого клієнта в судових органах, будь то суди загальної юрисдикції (що буває досить рідко, але все ж зустрічається), арбітражні або господарські. Послуги професіонала потрібні у всіх цих судових органах, і сьогодні Вам представлена можливість вибрати професіонала, який вирішить всі питання, завдання самого широкого спектра. Це можуть бути і питання, пов’язані з правами на ту чи іншу власність, і питання інтелектуальної власності, і суперечки з працівниками та роботодавцями, і спори з податковими органами, оскарження результатів перевірок … Словом, фахівець, який буде Вам потрібен, повинен бути вузько заточений під правовий спір, він повинен знати його зсередини, розуміти механізми формування і розвитку. І саме такі фахівці вже чекають на Вас!

У Вас виникли проблеми і потрібен адвокат?
Напишіть нам і ми вирішими всі Ваші проблеми

3 + 9 =