Наші  Партнери

 

Центр впровадження «Бізнес Арт»

Центр впровадження «Бізнес Арт»Центр впровадження «Бізнес Арт»

Центр впровадження «Бізнес Арт» надає повний спектр послуг з автоматизації управління, обліку і звітності на підприємствах. «Бізнес Арт» — IT-структура, яка використовує передові програмні та інформаційні технології для виконання масштабних проектів по введенню в експлуатацію інтегрованих систем управління в області автоматизації торговельних і виробничих процесів підприємств.

Сайт фірми — http://bart24.com.ua/

Компанія «Л.Л.К»

Компанія «Л.Л.К»Компанія «Л.Л.К»

Компанія «Л.Л.К» була заснована в 2001 році і в даний момент є одним з лідерів на українському ринку одноразового посуду та інших господарчих товарів.

Сайт фірми — http://www.llk.com.ua

ТОВ «Козацька стріла»

ТОВ «Козацька стріла»ТОВ «Козацька стріла»

ТОВ «Козацька стріла» є охоронним підприємством, яке здійснює свою діяльність з 2010 року. За два роки своєї діяльності ТОВ «Козацька стріла» накопичено значний досвід в галузі охорони суб’єктів господарської діяльності, проектуванні, монтажі та обслуговуванні технічних засобів охорони.

Сайт фірми — http://www.ks-security.com.ua

Компанія ПП «ІНСТАЛ-СЕРВІС»

Компанія ПП «Інстал-СЕРВІС»Компанія ПП «ІНСТАЛ-СЕРВІС»

Компанія ПП «ІНСТАЛ-СЕРВІС» успішно займається комплектацією і реалізацією автомобільних наборів більше 6 років на ринку автомобільних аксесуарів в Україні. Партнерами і клієнтами компанії є автомобільні салони, автомобільні магазини, лізингові компанії.

Сайт фірми — https://inauto.com.ua

Фірма «Таста Трубодеталь»

Фірма «ТАСТА Трубодеталь»Фірма «Таста Трубодеталь»

Фірма «Таста Трубодеталь» — товариство з обмеженою відповідальністю була створена в 2000 році, як організація з приватним капіталом. Головною метою її засновників було створення фірми фахівця в області сталевих безшовних з’єднувальних елементів і трубопровідної арматури.

Сайт фірми — http://tasta.com.ua/