Юридичні консультації з питань трудового права

04

грудень, 2017

У трудовому праві, на жаль, досить поширена практика порушення прав працівників з боку роботодавців.

Таким прикладом є неофіційне оформлення співробітника на роботу. З огляду на досить складну й економічно не стабільну ситуацію в країні, працівник неусвідомлено, а іноді і вимушено погоджується з незаконним порушенням своїх громадянських прав і інтересів, і в той же час відмовляється від їх правового захисту.

Істинний скарб для людей — уміння працювати

Езоп

Найчастіше дана ситуація складається через правову необізнаність працівників, саме тому наша фырма пропонує своїм Клієнтам повний комплекс послуг із захисту прав працівників у сфері трудового права.
Звернувшись в офіс Компанії «CIEL GRAD» або по телефону Ви отримаєте професійну консультацію юриста з питань дотримання прав працівника:

  • при оформленні на роботу;
  • при оплаті праці;
  • при виході у відпустку по догляду за дитиною;
  • при звільненні;
  • при погашенні заборгованості з виплати заробітної плати, компенсації і т.п .;
  • при виплаті компенсацій у зв’язку з виробничою травмою або каліцтвом.

«Праця як би створює якусь мозолисту перешкоду проти болю» — Цицерон Марк Туллій

Компанія «CIEL GRAD» пропонує своїм Клієнтам допомогу юриста при вирішенні трудових спорів та конфліктів, які виникли між роботодавцем і працівником, ми дамо відповіді на всі Ваші питання, наприклад:
— Що таке випробувальний термін? Чи оформлюються трудові відносини на випробувальний термін? Чи включається термін випробування в трудовий стаж?
— Коли повинен видаватися наказ про прийом на роботу? Коли заноситься запис в трудову книжку? Хто заносить запис в трудову книжку?
— Що таке трудовий договір або контракт? Яка між ними різниця? Що в них повинно міститися?
— Які існують правові підстави для звільнення? Як вони застосовуються?
— Як повинні оплачуватись понаднормові роботи?

Ніщо в житті не дістається без великої праці

Квінт Горацій Флакк

Часто суди першої інстанції приймають позицію роботодавців, а позитивне рішення і результат може бути досягнутий тільки в судах другої інстанції, для того щоб уникнути подібної ситуації, варто спочатку при виникненні трудового конфлікту звернутися до юриста або адвоката, який побудує для Вас максимально вигідну правову позицію.

Фахівці нашої фірми готові надати Вам повноцінний аналіз фактів порушення прав і їх доказову базу, визначити всі можливі варіанти розвитку конфліктної ситуації і після цього розробити найбільш прийнятні для працівника, чиї права порушені, лінії поведінки при правовому захисті в трудовому спорі.

У Вас виникли проблеми в сфері трудового права?
Напишіть нам і ми вирішими всі Ваші проблеми

11 + 1 =